РІЗНОРОБОЧІ НА БУДІВНИЦТВО (construction laborers)

21 черв. 2018

Зарплата: від 14 до 24 доларів за годину залежно від досвіду роботи і здібностей до навчання

Будівельна компанія шукає відповідальних працівників для виконання різних робіт (будівельний різноробочий). Компанія спеціалізується на будівництві і обслуговуванні інфраструктури великих телекомунікаційних компаній. Робота може включати в себе як роботу в цехах компанії, так і виїзд по м Нью-Йорк і північних районах штату Нью-Йорк (Upstate New York) (дуже рідко з ночівлею) на різні телекомунікаційні об'єкти для їх побудови, ремонту, перебудови або монтажу нового обладнання і об'єктів. Будь-який досвід роботи з механізмами, електроустаткуванням, столярним справою, механічним підйомом / установкою важких / надважких конструкцій і на будівництві є плюсом і допоможе визначити рівень оплати відповідно навичкам претендента. Відповідальні претенденти без досвіду також наймаються.Робота на вихідних потрібна час від часу, можливість понаднормової роботи. Належна відвідуваність є найбільш важливою вимогою компанії через точне планування роботи. Наявність формальної освіти не є обов'язковим. Компаниях шукає працівників, які будуть приходити вчасно і будуть виконувати поставлені завдання відповідно до вимог техніки безпеки.
Не намагайтеся отримати цю роботу, якщо - Ви не готові до вимог компанії по пунктуальності або якщо Ви не зможете пройти перевірку на вживання наркотиків.

Робота передбачається в індустрії, яка контролюється Департаментів праці, тому компанія зобов'язана надавати квартальні звіти на вживання наркотиків по випадково обраним працівникам.

* Пропозиція тільки для безпосередніх претендентів. Кадровим та рекрутингових агентствам прохання не турбувати.


Наверх