Для отримання більш детальної інформації заповніть, будь ласка,анкету
Програма Work and Travel USA призначена для студентів вищих навчальних закладів і дозволяє учаснику протягом літніх канікул працювати, подорожувати і вивчати англійську мову в США. Унікальна можливість познайомитися з американською культурою зсередини, підтягнути англійську, придбати нових друзів - ну і заробити, звичайно.

Літня програма студентського обміну

Літня програма студентського обміну

Літня програма студентського обміну Summer Work and Travel (SWT) призначена для студентів стаціонарної форми навчання вищих навчальних закладів України. З 2006 року студенти останніх курсів також можуть брати участь у програмі, за умови, що на момент звернення за візою вони все ще є студентами. Те ж стосується і студентів, дата випуску яких потрапляє на час їхньої участі у програмі. Студенти технікумів не можуть брати участі у програмі, за винятком тих випадків, коли їх навчання в технікумі веде до автоматичного зарахування до ВНЗ на стаціонарну форму навчання.

Слід підкреслити, що Work and Travel USA - це офіційно схвалена урядом США програма студентського обміну, яка дає можливість студентам з усього світу, в тому числі з України, відвідати США в період своїх університетських канікул,, познайомитися зі способом життя американців, попрацювати на сезонних роботах, і звичайно ж, вдосконалити свою англійську і помандрувати країною в компанії нових друзів. Програма Work and Travel USA надає можливість працювати у США на термін від одного до чотирьох місяців. Учасники програми, як правило, працюють в сферах, що не вимагають спеціальної підготовки. Це річна сезонна робота в готелях, курортах, ресторанах, фаст-фудах, магазинах, парках розваг і відпочинку. Крім того, після закінчення роботи учасникам надається можливість протягом місяця подорожувати по США, знайомитися з її визначними пам'ятками та культурою. На сьогоднішній день програма Work and Travel користується величезною популярністю серед студентів, що прагнуть проявити і реалізувати себе.

Переваги участі в програмі:

  • можливість взяти участь під час літніх канікул;
  • можливість як окупити свої витрати на участь у програмі за рахунок заробітку в американської компанії, так і заробити понад витрачену суму;
  • відмінна можливість удосконалити свою англійську, занурившись в англомовне середовище і щодня спілкуючись з американцями. Мовна практика дає можливість претендувати на кращу роботу з використанням англійської мови, дивитися фільми без перекладу і просто спілкуватися з іноземцями;
  • можливість придбати нових друзів і знайомих, познайомитися з культурою, традиціями та способом життя в одній з найбільш високорозвинених країн світу.
Для отримання більш детальної інформації заповніть, будь ласка,анкету