Для отримання більш детальної інформації заповніть, будь ласка, анкету
Робота в США вiд Pacific Universal Group Ukraine

Pacific Universal Group Ukraine, спільно з американськими безпосередніми роботодавцями та рекрутинговими агенціями, надає послуги з працевлаштування в Сполучених Штатах Америки громадянам України та іноземцям. Робота що пропонується, оплата та інші умови залежать від кваліфікації претендента, віку, рівня знання англійської мови - в тому числі, претенденти, які не мають спеціальності за освітою і не володіють англійською, можуть отримати з нашою допомогою некваліфіковану роботу в сферах будівництва, готельних комплексах, в сім'ях, на автозаправних станціях, фабриках, заводах і тому подібні вакансії. Претенденти, які володіють англійською на рівні intermediate та вище (бажано підтвердження результатами TOEFL чи IELTS), можуть розраховувати на отримання більш високооплачуваної роботи​.

Звертайтесь до нас, будь ласка, і ми допоможемо Вам знайти нову, цікаву і високооплачувану роботу, незалежно від Вашого віку, досвіду роботи. рівня володіння англійською мовою і так далі. Наша Компанія має можливість працевлаштувати в США кожного Клієнта.

За допомогою нашої Компанії Ви зможете отримати не тільки високооплачувану, але й цікаву та перспективну роботу. Американські роботодавці висувають ряд вимог до претендентів, серед яких можуть бути вимоги до віку, досвіду роботи та освіти, рівня володіння англійською мовою тощо. Наша Компанія застосовує принцип індивідуального підбору вакансій для досягнення максимально можливої відповідності між побажаннями претендента та вакансіями, що пропонуються. Претенденти, зі спеціальністю, що має високий попитом в США та/або добре володіють англійською мовою, отримують кваліфіковану або більш високооплачувану роботу. Якщо Ви не маєте конкретної спеціальності та Ви не володієте англійською - в цьому випадку Вам буде запропонована некваліфікована робота, що не потребує знання англійської мови та відповідної спеціальної підготовки. Окрім того, важливо розуміти, що в США цінуються працьовиті, порядні та відповідальні співробітники, тому у кожного працівника буде можливість для фінансового та кар'єрного просування - все буде залежати тільки від Вас. Погодинна система оплати праці в США має значні переваги, через те, що дає можливість працівникові прямо впливати на свою заробітну плату. Крім цього, за понаднормову роботу (понад 40 (5/8) годин на тиждень) роботодавці платять підвищену погодинну заробітну плату, так званий "овертайм", за багатьма вакансіями у сфері обслуговування можливе отримання чайових. В разі закінчення роботи в США, працівникам забезпечується повернення частини сплачених податків, оскільки зарплата в США має не лише погодинний, але й річний вираз - тому, в разі, якщо працівник в річному виразі заробив менше певного рівня, забезпечується часткове повернення податків з заробітної плати (tax return). Нашим Клієнтам роботодавці обов'язково надають житло та базову медичну страховку. Географічно наші вакансії розташовані по багатьох штатах, конкретне місце роботи залежить від вакансії, яку ми підбираємо. Наша база вакансій постійно оновлюється і ми докладаємо максимум зусиль, щоб у наших Клієнтів завжди була можливість широкого вибору роботи в США. Будь ласка, ознайомтесь з загальним переліком сфер працевлаштування, що пропонуються нашою Компанією в США. Зауважимо - нижче наводяться лише найбільш розповсюджені варіанти роботи в США, конкретний перелік вакансій Вам буде надано в нашому офісі, оскільки наведення переліку усіх можливих варіантів не є завданням роботи нашої веб-сторінки.

Робота в готельних комплексах

Робота в готельних комплексах

Найбільш універсальна сфера працевлаштування, оскільки роботу в цій сфері може отримати практично кожен претендент, географічний вибір місця роботи є найширшим. Наша компанія пропонує наступні види робіт за цим напрямком: покоївки (прибирання номерів), прибиральники, носії багажу, працівники пральні, кухні, кухарі та помічники кухарів, садівники і помічники садівників, паркувальники, охоронці, працівники басейнів при готелях, рецепшіоністи (frontdesk), портьє, офіціанти, бармени, адміністратори залу (hostess/host) в ресторанах та інші види робіт. Наші Клієнти працюють в США в готелях класу Toursit (Tourist Moderate +) та First Class (європейський аналог класифікації готелів - 3* та 4*). Також наша Компанія пропонує роботу в США в готелях класу Deluxe для претендентів з досвідом роботи в готелях відповідного рівня та знанням англійської на рівні advanced.

Зарплата - від $10 до $17,50 за одну годину роботи (зарплата за overtime (понад 40 годин на тиждень) обумовлюється по кожній вакансії окремо - коефіцієнти підвищення від 1,30 до 2,50). В наявності варіанти для досвідчених покоївок - $5,00 - $6,25 за номер, $40-$50 за кондо + tips or gratuity ("чай"). Для офіціантів зі знанням англійської на рівні intermediate та вище - варіанти з чайовими, що обов'язково включаються в рахунок (10-19% від суми в рахунку). Для роботи працівниками басейнів у претендентів має бути відсутня алергія на хімічні реагенти (чищення басейну). Садівники та помічники - досвід роботи в сільському господарстві або сільськогосподарська освіта. Паркувальники - наявність водійського посвідчення категорії В (автоматична коробка передач обов'язково). Кухарі - наявність профільної освіти та знання основних термінів англійською мовою, помічники - досвід роботи за фахом. Охорона - служба в збройних силах обов'язкова. Офіціанти та бартендери - досвід роботи за спеціальністю.

Географія - штати по східному та західному узбережжю США, виключення - штат Вашингтон (обмежені райони - лише деякі південні графства штату).

Робота в сфері будівництва

Робота в сфері будівництва

Сфера будівництва виділяється тим, що кваліфікований фахівець може отримати роботу за фахом без знання англійської мови, Кваліфіковані фахівці (муляри, плиточники, зварювальник і тому подібне, окрім будівельного різнороба) проходять двотижневу перевірку кваліфікації на зарплаті будівельного різнороба ($11-12/година): у разі підтвердження кваліфікації укладається контракт на роботу за спеціальністю з відповідною заробітною платнею; у разі, якщо кваліфікацію підтвердити не вдалось - такий працівник переводиться на вакансію будівельного різнороба (construction laborer). При роботі в США на будівництві кваліфіковані спеціалісти працюють виключно за фахом, в США відсутнє поняття - "робимо внутрішнє оздоблення під ключ". За деякими спеціальностями (наприклад, електрик) потрібно попереднє отримання місцевих ліцензій та допусків (наша Компанія проводить відповідні курси з підготовки до здачі іспитів), до їх отримання такі працівники можуть обіймати посади лише помічників спеціалістів (наприклад, electricain assistant, помічник електрика).

В США за робочими будівельними спеціальностями працюють виключно чоловіки. Претенденти, які не мають будівельної спеціальності, отримують роботу будівельного різнороба.

Нашій компанії потрібні: різнороби, муляри, теслі, столяри, плиточники, гіпсокартонщики, зварювальники, сантехніки, електрики, штукатури, бетонщики, а також помічники фахівців за всіма зазначеними спеціальностями.

Зарплата - від S11 до S30+ за одну годину роботи (зарплата за overtime (понад 40 годин на тиждень) обумовлюється по кожній вакансії окремо - коефіцієнти підвищення від 1,5 до 2.75).

Географія - Джорджія, Іллінойс, Каліфорнія, Массачусетс, Мен, Нью-Йорк, Нью-Джерсі, Пенсильванія.

Робота в сім'ях

Робота в сім'ях

Для роботи в сім'ях американським роботодавцям потрібні в основному жінки, хоча і чоловіки також можуть отримати роботу в цій сфері. В сім'ях жінкам пропонуються роботи двох типів: домробітниця і няня. Робота в США по догляду за людьми похилого віку та інвалідами потребує наявності медичної освіти та знань з правил надання першої допомоги в екстрених ситуаціях. Наша Компанія також проводиться відповідні курси та надає сприяння в отриманні сертифікатів HHA (Home Health Aid) та PCA (Personal Care Assistant).

Робота домробітниці полягає в прибиранні будинку або квартири, приготуванні їжі, закупівлю продуктів тощо. Робота няні - це в основному догляд за дитиною або дітьми, але паралельно можливо і виконання дрібних робіт по дому. Як домробітниці, так і няні живуть у роботодавців за їхній кошт, якщо ж роботодавець не надає житло, то в цьому випадку додатково до зарплати виплачується повна компенсація на оренду житла (accomodation benefit). Знання англійської мови дає можливість отримувати більшу заробітну плату при роботі в США, оскільки такі працівники працюють в англомовних сім'ях. Чоловіки отримують роботу, як правило, в досить заможних сім'ях, які володіють великим будинком з прилеглою територією, і виконують обов'язки різнороба по будинку - це і робота прибиральника території, і різноманітний дрібний ремонт у будинку, може бути і догляд за басейном, тощо.

Зарплата  - фіксована, від $550 до $900 на тиждень.

Географія - Аризона, Вашингтон, Джорджія, Іллінойс, Каліфорнія, Массачусетс, Нью-Йорк, Род-Айленд, Південна Дакота, Флорида.

Робота на конвеєрах на заводах і фабриках

Робота на конвеєрі на заводах і фабриках

У цій сфері роботу ми надаємо як чоловікам, так і жінкам. Робота, в основному, не вимагає кваліфікації або спеціальної освіти, там, де необхідно, працівникам надається короткостроковий тренінг.

Наша компанія має широкий спектр пропозицій по роботах такого типу на кондитерських, меблевих, взуттєвих фабриках, консервних заводах. Робота полягає у виконанні однотипних операцій на конвеєрі.

Зарплата - від $11 до $16,50 доларів за одну годину роботи (зарплата за overtime (понад 40 годин на тиждень) обумовлюється по кожній вакансії окремо - коефіцієнти підвищення від 1,20 до 1,90).

Географія — Аляска, Іллінойс, Канзас, Массачусетс, Меріленд, Невада, Нью-Джерсі, Нью-Йорк, Пенсильванія, Род-Айленд, Техас.

Робота в клінінгових (прибирання) компаніях в денний та нічний час

Робота в клінінгових (прибирання) компаніях в нічний час

Клінінг - це професійне прибирання офісних, складських та виробничих приміщень, супермаркетів, магазинів. Виконується вона із застосуванням спеціальних засобів та устаткування і, в більшості випадків, в нічний час, оскільки вдень всі організації, що згадані вище, працюють. Вдень прибираються, в основному, житлові приміщення.

Клінінговий бізнес дуже розвинений в США, послугами таких компаній користуються як організації, так і приватні особи. Крім того, через роботу в нічний час, співробітникам виплачується більш висока заробітна плата, ніж їх колегам, що працюють в денний час. Через те, що робота передбачає використання спеціальних засобів та устаткування, всі співробітники обов'язково перед початком роботи проходять практичне навчання (тренінг). Робота однаково підходить і чоловікам, і жінкам.

Зарплата - від $12 до $16 за одну годину роботи вдень та від $15 до $19 за одну годину роботи вночі (зарплата за overtime (понад 40 годин на тиждень) обумовлюється по кожній вакансії окремо - коефіцієнти підвищення від 1,50 до 2,10).

Географія - Вашингтон, Вірджинія, Вісконсин, Західна Вірджинія, Кентуккі, Мічиган, Монтана, Нью-Джерсі, Нью-Йорк, Південна Кароліна.

Робота на автозаправних станціях, автомийках, станціях технічного обслуговування

Робота на автозаправних станціях, автомийках, станціях технічного обслуговування

Цей вид робіт в США орієнтований, в основному, на чоловіків, жінки в цю сферу потрібні тільки зі знанням англійської мови на посади касирів на автозаправних станціях.

Для роботи на автозаправних станціях в США претенденти повинні знати англійську мову хоча б на самому базовому рівні (вміти привітатися, обов'язково вміти рахувати до 100 англійською). На автомийках це необов’язково, на СТО потрібні в основному кваліфіковані автомеханіки і автослюсарі з досвідом роботи, хоча можна влаштуватися і різноробом.

Зарплата - від $11,26 до $15,78 за одну годину роботи (зарплата за overtime (понад 40 годин на тиждень) обумовлюється по кожній вакансії окремо - коефіцієнти підвищення від 1,29 до 1,99).

Географія - Массачусетс, Нью-Гемпшир, Нью-Джерсі, Нью-Йорк, Пенсильванія, Південна і Північна Дакота.

Все більше й більше зустрічаються громадяни України, які шукають роботу за кордоном. Робоча віза в США потрібна для того щоб влаштуватися на роботу офіційно та мати впевненість в можливості себе забезпечити. Люди, що готові до різких змін своєї зони комфорту зазвичай працьовиті і волелюбні працівники. В найскрутніші часи вони завжди готові захистити і надати своїй родині гідне життя.

Робота в США надає можливість не лише працевлаштуватися та заробляти достатньо коштів для проживання, але й допомагає вивчити англійську мову, занурившись в справжнє американське життя. Америка приваблює всіх, як досвідчених фахівців, так і студентів, яким потрібна тимчасова робота влітку. На сьогоднішній день в США найнеобхіднішими вважаються наступні спеціальності: будівельник, інженер, лікар, водій. Так само набирають популярності і такі професії, як: програміст, фінансовий аналітик, бухгалтер та вчитель. За всіма цими спеціальностями можна швидко знайти роботу, але тільки в тому випадку, якщо Ви маєте відповідний диплом про повну вищу освіту та добре володієте англійською мовою. Для студентів і людей, які не мають кваліфікації так само є робота в США: офіціанти, прибиральники, покоївки, різноробочі. Також останнім часом дедалі частіше з’являються такі вакансії як: помічники кухарів, помічники фермерів, няні, волонтери.

Наша команда спеціалістів допоможе Вам підібрати вакансії в США для різних професій, знайти цікаву та високооплачувану роботу. Головне, спробувати зайняти відповідне місце на ринку праці та задовольнити певні вимоги. Наші фахівці підготують до співбесіди з роботодавцем. Після успішного проходження якої Ви отримуєте запрошення на роботу, і ми готуємо повний пакет документів для отримання робочої візи. Наші партнери за кордоном – це перевірені часом стабільні і надійні компанії. Маємо досвід роботи в тісній співпраці з консульством США.

Наша компанія «Pacific Universal Group Ukraine» працює з 2005 року, займається працевлаштуванням вже 13 років. За цей час ми допомогли отримати роботу тисячам наших клієнтів по всьому світу. Виконуючи свою роботу, ми контролюємо кожний етап працевлаштування, починаючи від подачі документів для отримання візи, закінчуючи перепрацевлаштуванням працівників на місці без необхідності виїзду з країни перебування. Від Вас потрібно тільки зробити свій перший крок назустріч світлому майбутньому і нової високооплачуваної роботи.

Для отримання більш детальної інформації заповніть, будь ласка, анкету