Американська система середньої та вищої освіти за правом вважається однією з найбільш досконалих і ефективних у світі. Диплом американського освітнього закладу відкриває перед його власником найширші можливості для отримання високооплачуваної та цікавої роботи.

Американська освіта набула всесвітню популярність, перш за все, завдяки своїй якості та ефективності. Безперечними перевагами навчання в США також є можливість досконально вивчити англійську мову, познайомитися з культурою і традиціями однієї з найбільш розвинутих країн світу, придбати нових друзів з різних куточків планети.

В США для іноземних громадян існує три типи освіти - середня (шкільна), академічна і мовна.

Середня освіта

Середня освіта Цей тип освіти призначений для дітей шкільного віку (зверніть увагу, що в США середня освіта триває 12, а не 11 років). Як правило, в американську середню школу батьки віддають дітей з розрахунком на продовження освіти або в США, або в інших англомовних країнах.

Дитина-іноземець може бути прийнята в американську середню школу як з першого класу, так і надалі. Якщо дитина вступає до середньої школи не з першого класу, їй доведеться здати вступний тест з основних шкільних предметів, для цього потрібно знати англійську мову (чим старша дитина, тим вищі вимоги).

Слід зазначити, що дитина - іноземець може бути прийнята не в будь-яку середню школу в США, а тільки в приватні акредитовані школи-пансіонати. Кількість таких пансіонатів досить велика, тому батьки та дитина мають можливість вибору школи-пансіонату за багатьма критеріями, починаючи від бюджету і закінчуючи місцем розташування. Навчання в таких пансіонатах платне, вартість року навчання - від 10 000 доларів на рік, у вартість включається не тільки власне плата за навчання, але і всі супутні витрати (житло, харчування, підручники, транспорт і т.п.).

Якщо Вас зацікавила можливість отримання середньої освіти в США для отримання більш детальної інформації, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Академічна освіта

Академічна освіта Цей тип освіти відповідає тому, що ми називаємо вищою освітою. Іноземець може вступити в будь-який університет або коледж в США, навчання в абсолютній більшості випадків платне. Вартість навчання - від 12 000 доларів на рік, у вартість включається не тільки власне плата за навчання, але і всі супутні витрати (житло, харчування, підручники, транспорт і т.п.).

Студенти, які особливо успішно складають вступні іспити і мають видатні здібності, можуть розраховувати на отримання урядових грантів, хоча це і досить складно для іноземця.

Існують також спеціальні програми для студентів, що мають вищу освіту (для України мінімум - наявність диплома бакалавра), що дає можливість навчатися студентам протягом одного року в американському вузі за чітко визначеним переліком спеціальностей. Студенти, що отримали можливість брати участь в таких програмах, отримують грант від уряду США на повну вартість навчання, їм виплачується стипендія від 700 доларів на місяць, оплачується авіапереліт.

Претенденти на місце в таких програмах проходять жорсткий відбір. Стандартна ж процедура вступу у американський університет або коледж для іноземця складається з написання есе (твору) на певну тему, крім того потрібно довести знання англійської мови на достатньому рівні. Довести знання англійської мови абітурієнт може шляхом надання результатів офіційного тесту на знання англійської мови (TOEFL, IELTS, Cambridge Certificate тощо), при цьому для успішного вступу кількість набраних на тестуванні балів не повинна бути нижче встановленого конкретним навчальним закладом рівня. Інший варіант - закінчити річні підготовчі курси англійської мови при тому ВУЗі, куди вступає абітурієнт (у цьому випадку офіційний тест можна не здавати), хоча такі курси мають не всі навчальні заклади.

Оскільки перелік університетів і коледжів, спеціальностей і факультетів просто неможливо розмістити в рамках одного ресурсу, наша компанія застосовує метод індивідуального підбору навчального закладу в залежності від побажань клієнта, його бюджету, необхідної спеціальності та інших критеріїв.

Якщо Вас зацікавила можливість отримання академічної освіти в США для отримання більш детальної інформації, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Мовна освіта

Мовна освіта Цей тип освіти передбачає виключно вивчення англійської мови на спеціальних курсах. Як правило, студенти таких курсів володіють англійською мовою хоча б на базовому рівні і бажають вдосконалити її знання.

Для тих студентів, які не володіють мовою, існують курси з російськомовними викладачами, хоча їх кількість обмежена. Діти мають можливість вивчати мову в період літніх канікул. Тривалість таких курсів починається з 2 тижнів і може тривати до декількох років залежно від потреб клієнта. Крім того, існують також курси спеціалізованої англійської - англійська для бізнесменів, юристів, медиків тощо. Часто такі курси проводяться при певному університеті або коледжі, рідше - спеціалізованими закладами, які орієнтовані тільки на вивчення англійської мови.

Всі такі курси платні, вартість - від 800 доларів на місяць, у вартість включається не тільки плата за навчання, але і всі супутні витрати (житло, харчування, підручники, транспорт і т.п.). Результати офіційних тестів (див. Академічна освіта) в більшості випадків не потрібні, обов'язковими вони є тільки при вступі на дуже популярні курси при елітних університетах.

Після закінчення курсів студентам видається сертифікат або диплом. Як і у випадку з академічною освітою перелік таких курсів просто величезний, тому в кожному випадку проводиться індивідуальний підбір. Якщо Вас зацікавила можливість отримання мовної освіти в США для отримання більш детальної інформації, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Освіта в США практико орієнтована і кожен предмет вивчається таким чином, щоб Ви розуміли навіщо потрібна Вам вивчена інформація. В першу чергу потрібно визначитися з метою навчання в США: для ступеню бакалавра, магістра чи докторанта структура вступу та навчання будуть різними. Необхідно мати на увазі, що і американська освіта бакалавра, і академічне середовище в цілому сильно відрізняються від українських. Система американської освіти більше подобається абітурієнтам, так як вона більш орієнтована на індивідуальну роботу, має великий перелік вибіркових дисциплін, більше годин для самостійних занять та роботи в бібліотеці.

Існують такі програми, які сфокусовані на розвитку професійних якостей. Вони допомагають вдосконалити свої знання тим, хто вже має спеціальність, щоб просуватися далі по професійній кар’єрній драбині, або ж змінити спеціалізацію і розпочати нову справу. Також освіта в США може мати форму мовних курсів, які допомагають значно покращити знання англійської мови. Навчаючись на короткостроковій чи довгостроковій програмі вивчення англійської мови можна здобути не тільки цінні знання, а ще й відвідати безліч цікавих туристичних місць, зануритися у мовне і культурне середовище та вивчити особливості побуту американців.

Вступ до американського вузу – це тривалий та важкий процес. Якщо Ви не знаєте напевно, який ВНЗ обрати, не впевнені в своїй англійській або не готові самостійно готувати та перевіряти кожен документ рекомендуємо звернутися до кваліфікованих фахівців. Наша команда спеціалістів компанії «Pacific Universal Group Ukraine» допоможе Вам розібратися в структурі вступу, зробити правильний вибір програми та навчального закладу, отримати студентську візу в США і успішно виїхати вчитися в Америку.

Іноземцям складно зрозуміти заплутану систему американської вищої освіти, так як у кожного вузу свої особливі вимоги, але для наших фахівців це буде не важко, так як вони мають багаторічний досвід та орієнтуються у всіх деталях.