ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА ІММІГРАЦІЇ В США ЛОТЕРЕЯ ГРІН КАРД

ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА ІММІГРАЦІЇ В США "ЛОТЕРЕЯ ГРІН КАРД"

В 2018 році період подачі заявок на участь у Лотереї Грін-Кард проходить з 03 жовтня по 06 листопада.

Щороку Державний Департамент США проводить розіграш 50 000 імміграційних віз, які дають право на постійне проживання в США. Взяти участь у лотереї Грін Кард можуть всі бажаючі, які відповідають двом простим критеріям. Перший критерій стосується країни походження учасника лотереї - в ній не можуть брати участь вихідці з тих країн, з яких в США за останні 5 років виїхало на постійне місце проживання більше 50 000 осіб. Заяви на отримання віз за програмою DV-2017 не приймаються від осіб, що походять з наступних країн, з яких за попередні п'ять років в США прибуло більше 50.000 іммігрантів: Бангладеш, Бразилія, Канада, Китай (материкова частина), Колумбія, Домініканська Республіка, Еквадор, Сальвадор , Гаїті, Індія, Ямайка, Мексика, Нігерія, Пакистан, Перу, Філіппіни, Південна Корея, Великобританія (крім Північної Ірландії) і її залежні території, а також В'єтнам. «Походити з країни» означає народитися в цій країні. Крім того, якщо учасник походить з країни, яка не має права приймати участь у лотереї Грін Кард, але його / її чоловік / дружина походить з країни, яка має на це право, то такий учасник також отримує право на участь у лотереї Грін кард - в цьому випадку такий учасник може вказувати країною свого походження країну походження його / її чоловіка / дружини. Другий критерій - учасник повинен мати повну середню освіту або її еквівалент. Еквівалентом повної середньої освіти є повних 12 або більше років навчання. Більше вимог до учасників лотереї не пред'являється. Зараз заявки на участь у лотереї Грін Кард приймаються тільки в електронній формі, хоча кілька років тому подати заявку можна було й звичайним поштовим відправленням.

Прийом заявок відбувається щороку в жовтні, листопаді та початку грудня, точні дати Держдепартамент визначає, як правило, в липні-серпні. В 2018 році заявки будуть приймаються з 03 жовтня по 06 листопада, результати можливо отримати з 01 травня 2019 р. До заявки додаються фотографії учасника, його / її чоловіка / дружини та дітей віком до 21 року. Фотографії також подаються в електронному вигляді і повинні відповідати жорстким критеріям, які встановлює Держдепартамент США. Звертаємо Вашу увагу, що участь у Лотереї ГрінКард є безкоштовною і, в разі самостійної подачі заявки на участь, жодних витрат заявеик не несе.

Розіграш проводиться серед правильно поданих заявок шляхом абсолютно випадкового електронного відбору. Візи впретендентам, що виграли видаватимуться в період з 1 жовтня року, наступного за роком розіграшу, по 30 вересня наступного року.

Якщо Ви бажаєте взяти участь у Лотереї Грін Кард - необхідно заповнити заявку на участь і надати необхідні документи або звичайною, або електронною поштою.

Необхідні документи:

  • Нещодавня (не старша 6 місяців) фотографія заявника розміром 50мм х 50 мм.
  • Нещодавні (не старші 6 місяців) фотографії Вашого / Вашої дружини / чоловіка та всіх рідних дітей, а також дітей, усиновлених відповідно до встановленого законом порядку і пасинків і падчериць, навіть в тому випадку, якщо Ви вже не перебуваєте у шлюбі з батьком / матір 'ю дитини або якщо чоловік / дружина або дитина мешкають окремо від Вас і не планують іммігрувати в США разом з Вами розміром 50мм х 50 мм.
  • Копія внутрішнього і закордонного (у разі наявності) паспортів заявника.
  • Оплата заповнення заявки на участь в Лотереї ГрінКард.

Цілеспрямованість Державної програми імміграції «Лотерея Грін Кард» полягає в залученні активних переселенців та в збереженні багатонаціональності населення США. За цією програмою для розіграшу виділяються імміграційні візи розраховані на іммігрантів з тих країн, громадяни яких представлені в недостатній чисельності в США. Зелена Карта надає можливість не лише постійно проживати в Америці, ще вона виступає офіційним документом, посвідченням особи, яке дає змогу легально працевлаштуватися на всій території цієї країни Вам та близьким членам Вашої сім’ї. Також Ви можете законно мати нерухомість, автомобілі, брати вигідні кредити в місцевих банках, вчитися у вузах зі знижками, та багато іншого, що можуть мати громадяни США.

Усі учасники програми Лотерея Грін Кард мають перевіряти самостійно свій статус на офіційному сайті Держдепартаменту США, використовуючи унікальний ідентифікаційний номер, за яким вони брали участь у лотереї. Зробити це можна, в період з першого травня до тридцятого червня наступного року за роком подання заявки на розіграш. Тим, хто виграв, буде запропоновано ознайомитися з подальшими інструкціями, включаючи інформацію про сплату необхідних зборів, пов'язаних з імміграцією до США. Держдепартамент США не розсилає жодних листів переможцям та не публікує списки учасників, які виграли, тому перевірити свій статус можливо лише самому на офіційному сайті Держдепартаменту.

Грін карта видається лише по прибуттю на територію США, після достатньо довгого і коштовного процесу збору документів, подачі необхідних заяв, співбесіди з імміграційним офіцером, оформлення візи. Візовий офіцер ознайомиться з Вашими мотивами переїзду, особистими якостями та рівнем знання англійської мови. Видається Грін карта зазвичай на 10 років, та вже через 5 років володіння нею можна подавати документи про надання громадянства США. Також дозволяється нескінченно тривалий час проживати в Америці не змінюючи своє громадянство, маючи при цьому практично всі права громадян США, крім можливості голосування на виборах.

Скориставшись можливостями Грін карти та переїхавши на постійне місце проживання в США Ви будете зобов’язані дотримуватися законів США, подавати декларацію про доходи та сплачувати податки, повідомляти в міграційну службу про зміну місця проживання. Чоловіки у віці 18-25 років також зобов’язані зареєструватися в Selective Service для можливої служби в армії при виникненні такої необхідності. Ставши власником «Зеленої карти» та імміграційної візи Ви отримуєте прекрасну можливість проживання та працевлаштування в Америці.