Department of Homeland Security вніс пропозицію про нові SEVIS-тарифи

11 вер. 2018

Скориговані нові платежі для іноземних студентів, відвідувачів обміну та сертифікованих SEVP-сертифікованих шкіл Департамент внутрішньої безпеки США (DHS) пропонує змінити плату SEVP для іноземних студентів, обміну відвідувачами та сертифікованими SEVP школами.

SEVP фінансується цілком за рахунок внесків міжнародних студентів та SEVP-сертифікованих шкіл. Хоча плата за програму не змінюється з 2008 року, операційні витрати зросли з-за інфляції, розширених програмних операцій та вдосконалень інформаційної системи для відвідувачів та студентів (SEVIS).

Якщо програма продовжуватиме працювати за нинішніми рівнями винагород, SEVP прогнозує, що в 2019 році вона матиме середньомісячний дефіцит у розмірі 68,9 мільйонів доларів США. Запропоновані комісії допоможуть усунути цей ризик і дозволять SEVP продовжувати досягти своїх пріоритетів - підвищення національної безпеки та запобігання імміграції шахрайство.

Щоб ознайомитись із повним правилом платежів, який доступний для публічного коментаря до 17 вересня 2018 року, відвідайте Федеральний реєстр.

Прочитайте Правило

Коригування комісії

DHS пропонує збільшити кількість:

Свідоцтво про освіту SEVP про освіту за початкову сертифікацію від 1700 до 3000 доларів США.

I-901 SEVIS Плата за студентів F та M від 200 до 350 доларів США.

I-901 SEVIS Плата за більшість J обміну відвідувачами з $ 180 до $ 220.

DHS буде підтримувати $ 35 I-901 SEVIS плату за J обміну відвідувачами в au pair, counselor табору та літні роботи або категорії учасників програми подорожей.

Нові комісії

DHS пропонує ввести:

Плата за 1250 доларів США для сертифікованих SEVP шкіл, подаючи клопотання про повторну сертифікацію. Комісія в розмірі 675 доларів США, коли школи подають форму I-290B "Повідомлення про апеляцію або перегляд". DHS буде підтримувати комісію за 655 доларів США за початковий візит до школи, але пропонує також застосувати цю плату, коли сертифікована школа SEVP змінює своє фізичне місце розташування або додасть нове фізичне місце розташування до форми I-17 "Клопотання про затвердження школи відвідування" Неімміграційний студент ".

Пріоритети програми та аналіз плати

Запропоновані коригування комісії, включені до цього правила, передбачають додаткове фінансування для трьох основних пріоритетних програм, визначених SEVP: зусилля з модернізації SEVIS, збільшення кількості судових рішень SEVP та додаткова слідча підтримка. SEVP зобов'язаний переглядати свою структуру плати через кожні два роки. Простежуючи вартість програмних заходів, SEVP прогнозує плату за плату, щоб визначити відповідну суму за кожну плату, запропоновану в правилі.

Щоб отримати додаткові відомості про комісії, ознайомтесь із повним запропонованим кодом для Федерального реєстру.


Наверх