ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА ІММІГРАЦІЇ В США ЛОТЕРЕЯ ГРІН КАРД

ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА ІММІГРАЦІЇ В США "ЛОТЕРЕЯ ГРІН КАРД"

Щороку Державний Департамент США проводить розіграш 55000 імміграційних віз, які дають право на постійне проживання в США. Взяти участь у лотереї Грін Кард можуть всі бажаючі, які відповідають двом простим критеріям. Перший критерій стосується країни походження учасника лотереї - в ній не можуть брати участь вихідці з тих країн, з яких в США за останні 5 років виїхало на постійне місце проживання більше 50 000 осіб. Заяви на отримання віз за програмою DV-2017 не приймаються від осіб, що походять з наступних країн, з яких за попередні п'ять років в США прибуло більше 50.000 іммігрантів: Бангладеш, Бразилія, Канада, Китай (материкова частина), Колумбія, Домініканська Республіка, Еквадор, Сальвадор , Гаїті, Індія, Ямайка, Мексика, Нігерія, Пакистан, Перу, Філіппіни, Південна Корея, Великобританія (крім Північної Ірландії) і її залежні території, а також В'єтнам. «Походити з країни» означає народитися в цій країні. Крім того, якщо учасник походить з країни, яка не має права приймати участь у лотереї Грін Кард, але його / її чоловік / дружина походить з країни, яка має на це право, то такий учасник також отримує право на участь у лотереї Грін кард - в цьому випадку такий учасник може вказувати країною свого походження країну походження його / її чоловіка / дружини. Другий критерій - учасник повинен мати повну середню освіту або її еквівалент. Еквівалентом повної середньої освіти є повних 12 або більше років навчання. Більше вимог до учасників лотереї не пред'являється. Зараз заявки на участь у лотереї Грін Кард приймаються тільки в електронній формі, хоча кілька років тому подати заявку можна було й звичайним поштовим відправленням.

Прийом заявок відбувається щороку в жовтні, листопаді та початку грудня, точні дати Держдепартамент визначає, як правило, в липні-серпні. В 2017 році заявки будуть приймаються з 18 жовтня по 22 листопада, результати можливо отримати з 01 травня 2018 р. До заявки додаються фотографії учасника, його / її чоловіка / дружини та дітей віком до 21 року. Фотографії також подаються в електронному вигляді і повинні відповідати жорстким критеріям, які встановлює Держдепартамент США. Звертаємо Вашу увагу, що участь у Лотереї ГрінКард є безкоштовною і, в разі самостійної подачі заявки на участь, жодних витрат заявеик не несе.

Розіграш проводиться серед правильно поданих заявок шляхом абсолютно випадкового електронного відбору. Візи впретендентам, що виграли видаватимуться в період з 1 жовтня року, наступного за роком розіграшу, по 30 вересня наступного року.

Якщо Ви бажаєте взяти участь у Лотереї Грін Кард - необхідно заповнити заявку на участь і надати необхідні документи або звичайною, або електронною поштою.

Необхідні документи:

  • Нещодавня (не старша 6 місяців) фотографія заявника розміром 50мм х 50 мм.
  • Нещодавні (не старші 6 місяців) фотографії Вашого / Вашої дружини / чоловіка та всіх рідних дітей, а також дітей, усиновлених відповідно до встановленого законом порядку і пасинків і падчериць, навіть в тому випадку, якщо Ви вже не перебуваєте у шлюбі з батьком / матір 'ю дитини або якщо чоловік / дружина або дитина мешкають окремо від Вас і не планують іммігрувати в США разом з Вами розміром 50мм х 50 мм.
  • Копія внутрішнього і закордонного (у разі наявності) паспортів заявника.
  • Оплата заповнення заявки на участь в Лотереї ГрінКард у розмірі 30 доларів США.