Послуги


Робота в США

Робота в США

 "Pacific Universal Group Ukraine" спільно з американськими компаніями-роботодавцями та кадровими агенціями надає послуги з працевлаштування в Сполучених Штатах Америки громадянам України. Робота що пропонується, оплата та інші умови залежать від кваліфікації претендента, віку, рівня знання англійської мови - тому навіть претенденти, які не мають конкретної професії і не володіють англійською, можуть отримати у нас некваліфіковану роботу в сферах будівництва, готельних комплексах, в сім'ях, на заправних станціях, фабриках, заводах і т.п. Претенденти, які вільно володіють англійською можуть розраховувати на отримання більш високооплачуваної роботи.Звертайтесь, і ми допоможемо Вам знайти нову, цікаву і високооплачувану роботу.За допомогою нашої компанії Ви зможете отримати не тільки ...
Детальніше »
Освіта в США

Освіта в США

Американська система середньої та вищої освіти за правом вважається однією з найбільш досконалих і ефективних у світі. Диплом американського освітнього закладу відкриває перед його власником найширші можливості для отримання високооплачуваної та цікавої роботи.Американська освіта набула всесвітню популярність, перш за все, завдяки своїй якості та ефективності. Безперечними перевагами навчання в США також є можливість досконально вивчити англійську мову, познайомитися з культурою і традиціями однієї з найбільш розвинутих країн світу, придбати нових друзів з різних куточків планети.
Детальніше »
Work and Travel USA

Work and Travel USA

Програма Work and Travel USA призначена для студентів вищих навчальних закладів і дозволяє учаснику протягом літніх канікул працювати, подорожувати і вивчати англійську мову в США. Унікальна можливість познайомитися з американською культурою зсередини, підтягнути англійську, придбати нових друзів - ну і заробити, звичайно.
Детальніше »
AU Pair / EduCare USA

AU Pair / EduCare USA

Програма AuPair USA дає можливість її учасникам жити, працювати і навчатися в США протягом 12 місяців з правом продовження візи і контракту на місці (на 3, 6, 9 або 12 місяців). Учасник програми живе в американській сім'ї, надає допомогу по догляду за дітьми, відвідує курси з вивчення англійської мови і має можливість практикувати мову в повсякденному житті. Абсолютна більшість учасників цієї програми - дівчата, юнаки беруть участь набагато рідше, оскільки їм складніше підібрати приймаючу сім'ю.
Детальніше »
Лотерея Грін Кард

Лотерея Грін Кард

Щороку Державний Департамент США проводить розіграш 55000 імміграційних віз, які дають право на постійне проживання в США. Взяти участь у лотереї Грін Кард можуть всі бажаючі, які відповідають двом простим критеріям. Перший критерій стосується країни походження учасника лотереї - в ній не можуть брати участь вихідці з тих країн, з яких в США за останні 5 років виїхало на постійне місце проживання більше 50 000 осіб. Заяви на отримання віз за програмою DV-2017 не приймаються від осіб, що походять з наступних країн, з яких за попередні п'ять років в США прибуло більше 50.000 іммігрантів: Бангладеш, Бразилія, Канада, Китай (материкова частина), Колумбія, ...
Детальніше »
Вiзи в США

Вiзи в США

Візи до США Віза для ділових і туристичних поїздок B-1 / B-2 призначена для тимчасового перебування в США з діловими цілями (B-1) або туризму, або отримання медичної допомоги (B-2). У більшості випадків, категорії B-1 і B-2 комбінують, видаючи візу B-1 / B-2.
Детальніше »