ХТО МИ Є

ХТО МИ Є, ЧИМ ЗАЙМАЄМОСЬ ТА ЗА ЯКИМИ ПРИНЦИПАМИ ПРАЦЮЄМО

Вітаємо на інтернет-сторінці компанії Pacific Universal Group Ukraine.
Щиро дякуємо за інтерес, виявлений до діяльності нашої компанії. Наші співробітники із задоволенням нададуть Вам інформацію про нас та наші послуги. Пасіфік Юніверсал Груп Україна заснована в 2005 році. Співробітники компанії є справжніми професіоналами своєї справи, що постійно вдосконалюють свої знання та навички задля покращення якості наших послуг та максимального задоволення потреб наших клієнтів..
 
Одним з основних принципів нашої роботи є максимально індивідуальний підхід до роботи з клієнтами, врахування особливостей кожного конкретного випадку, використання та підкреслення індивідуальних переваг та усунення чи нівелювання індивідуальних недоліків. Завдяки цьому наші клієнти часто перетворюються на наших друзів після переїзду, роботи чи навчання в США, продовжують спілкування з нами, рекомендують нас родичам, друзям та знайомим. Ми переконані, що "сарафанное радио" є найбільш ефективним методом реклами

Працевлаштування в США

є одним з напрямків нашої роботи. Умови роботи в США на будь-якій посаді відрізняються від умов, до яких звикли більшість працівників в Україні. Процвітання американської економіки базується, передусім, на принципах вільного ринку та конкуренції. Тому працьовитих, ініціативних та відповідальних працівників цінують, роботодавці за таких працівників конкурують шляхом виплати відповідної зарплати та надання різноманітних бенефітів - наприклад, купівля медичного страхування з підвищеним покриттям, оплата курсів з підвищення рівня володіння англійською чи іншою іноземною мовою (в південних штатах володіння іспанською мовою є перевагою, в деяких штатах, що межують з Канадою, вітається знання французької) і тому подібне. Окрім іншого, Пасіфік Юніверсал Груп Україна влаштовує претендентів на позиції інтернів (internship) в США, що в більності випадків підходить працівникам, які ставлять за мету, в першу чергу, отримання досвіду роботи у відомих компаніях задля подальшого розвитку власної кар'єри. Наша компанія надає роботу в США жінкам та чоловікам віком від 21 до 58 років без знання англійської мови та зі знанням англійської. Для працівників віком від 18 до 21 року та понад 58 років існує обмежена кількість варіантів працевлаштування. Працівники з достатнім рівнем володіння англійською та відповідним CV можуть розраховувати на покращені умови роботи в США. Забезпечення наших клієнтів житлом при працевлаштуванні є обов'язковою умовою.

Отримання освіти в США

користується надвисокою популярністю. Наші клієнти навчаються як на курсах вдосконалення володіння англійською (загальна англійська, спеціалізована за професійними спеціальностями, бізнес англійська, підготовка до здачі TOEFL, IELTS, літні курси для дітей і так далі), так і на академічних курсах, що передбачають отримання конкретної спеціальності і відповідного диплому. Навчання в США. - задоволення не з дешевих, але існує багато програм, що дають можливість отримати часткове або повне фінансування навчання (державні програми, що фінансуються урядом США; програми, що фінансуються конкретним навчальним закладом; програми, що фінансуються приватними фондами). Сенс фінансування полягає в постійному пошуку студентів, що мають лідерські якості та поділяють американські цінності, які в подальшому поширюються в національних середовищах. Починати навчання в США можна з дитячого садочку і, за бажання, продовжувати все життя. Наявність американської освіти дозволило нашим клієнтам відкрити багато дверей підвищеної складності.
Наша компанія пропонує також можливість одночасної роботи та навчання. Зауважимо, що за таких умов ритм життя є напруженим та інтенсивним, тому такою послугою частіше користуються працівники молодшого віку. Окрім цього, наша компанія надає послуги зі сприяння в отриманні водійського посвідчення, різноманітних професійних ліцензій, допусків до певних видів робіт і тому подібне.

Отримання візи в США

є чи не найважливішим етапом нашої роботи з кожним клієнтом. Робота Консульства США в Україні має ряд особливостей, що рідко можуть бути належним чином враховані аплікантом без відповідних знань та досвіду. Наша компанія робить ставку на сумісну роботу з клієнтом задля досягнення успіху, основна задача наших співробітників – врахування особливостей кожного конкретного випадку, підкреслення та посилення переваг, усунення чи зменшення недоліків, передача знань, набутих нашими працівниками за понад 12 років роботи, забезпечення точної відповідності випадку конкретного клієнта вимогам Консульства США. Працівники нашої компанії мають досвід роботи з будь-яким типом віз США, як неімміграційних, так і імміграційних. Окремим піднапрямком нашої діяльності є робота з аплікантами, що мають одну або декілька відмов в видачі візи, депортацію чи примусове видворення зі США (A-case). Така роботу має підвищену складність та потребує наявності специфічних знань і навичок  Після отримання візи наша компанія надає послуги з соціальної адаптації в США: зустріч в аеропорту, забезпечення житлом, відкриття банківських рахунків, отримання номеру соціального страхування (SSN), водійського посвідчення та інше.
 
 
Звертайтесь до нас і ми з задоволенням візьмемо участь в реалізації Вашої мрії!
З повагою
Team Пасіфік Юніверсал Груп Україна